Bylinné čaje na spaní i hubnutí

26.01.2016 23:33

Bylinné čaje jsou přírodní směsi sušených bylin a květů a mají dlouholetou tradici. Jejich léčivé účinky jsou známy již po staletí V dřívějších dobách se často používaly v lékařství a dnes se staly součástí téměř každé domácnosti. Neobsahují žádné konzervační látky ani barviva a použité byliny jsou atestovány. Bylinné čaje mají naši zákazníci rádi především pro svou přirozenou chuť i aroma. Jsou vhodné pro každodenní pitný režim a představují tak ideální nápoj, protože doplňují do organismu potřebné vitamíny, minerály a další důležité látky v dobře vstřebatelné formě. Bylinkové čaje umožňují zajistit přenos léčivých účinků bylin do lidského těla. Na našich stránkách naleznete čaje jednosložkové, které obsahují pouze jeden druh rostliny a čaje vícesložkové, ve kterých jsou části bylin vhodně zvoleny tak, aby řešily nějaký určitý problém. Vychutnejte si i Vy svůj šálek plný přírody. Bylinkový čaj je tou nejlepší volbou. Navštivte naše stránky obchodu Dialog, protože naším produktem je Váš voňavý šálek.

Bylinné čaje na hubnutí

Dali jste si na Nový rok slib, že zhubnete nebo jste přes Vánoce přibrali nějaké to kilo navíc? Nezoufejte a navštivte naše stránky, nabízíme Vám luxusní bylinné čaje na hubnutí. Jednotlivé druhy bylin jsou pečlivě vybrány a smíchány v přesných poměrech tak, aby Vám přinesly nejen jedinečný chuťový zážitek, ale hlavně účinek směrem ke zdravějšímu a čistšímu metabolismu a zažívání a tím také k rychlejšímu odbourání přebytečných tuků. Účinek hubnutí je sice u bylinných čajů pomalejší, ale zřetelně a hlavně trvalejší než všechny senzační a zázračné diety a drahé tablety. Vždy máme radost, pokud s našimi čaji z obchodu Dialog uděláte ten správný krok, tak nám napište Vaše hodnocení, rádi se o něj podělíme. Přinášíme Vám bylinné čaje, které Vám pomohou nejen při Vaší relaxaci, ale osvěží i Vaši mysl a v neposlední řadě také Vaše tělo.

Bylinné čaje na spaní

Klidný a zdravý spánek je určitě sen každého z nás, ovšem kvůli stresu a modernímu způsobu života nás velká část trpí problémy se spánkem. Většina lidí tento problém automaticky řeší pomocí léků na spaní, ale existuje i alternativní přírodní řešení v podobě léčivých rostlin. Naše bylinné čaje na spaní budou při správném použití stejně účinné jako léky a navíc bez nežádoucích vedlejších účinků. Je ovšem nutné počítat s tím, že jejich vliv se bude projevovat pomaleji, a proto není možné očekávat tak rychlý nástup jako u koncentrovaných léků. Zkuste se večer zklidnit, udělat si příjemnou atmosféru a starosti nechat na ráno. Uvolněte mysl, dejte klid tělu a ochutnejte naše výborné bylinné čaje.