Dezinfekce vody ve studni a domácí filtrace pitné vody

08.02.2016 22:02

Nejste spokojeni s kvalitou vody z veřejného vodovodu nebo z vlastní studny? Obraťte se na nás. My v Profi Voda jsme profesionálové, odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou. Mnozí z nás využívají studnu jakožto jediný zdroj pitné vody. Ať už máte studnu u chaty, chalupy nebo rodinného domu, musíte o ni dobře pečovat. A co se pod tímto pojmeme skrývá? Především pravidelná dezinfekce vody ve studni. Protože pokud je studna neodmyslitelnou součástí vašeho bydlení, musíte věnovat pozornost nejen tomu, aby byla dezinfekce vody odborně provedená, ale také aby byla studna pečlivě udržovaná a pravidelně čištěná. Dalším výborným pomocníkem jsou filtry pro domácí filtraci pitné vody. Mechanické nečistoty obsažené ve vodě jsou velmi tvrdé a mohou mít různou velikost. Nečistoty a rez ničí vše, s čím voda přichází do kontaktu. Zanášejí potrubí domácích rozvodů a bojlerů, snižují životnost vodovodních baterií, drahých praček, myček nádobí a dalších spotřebičů. Poradíme Vám, jak kvalitu vody zvýšit poměrně jednoduchými a finančně dostupnými úpravami.

Domácí změkčovače vody

Zlepšete si život a zajistěte si kvalitní měkkou vodu. Změkčovače vody jsou nejžádanější zařízení na úpravu vody. Montují se na vstup vody do domu nebo objektu a změkčují veškerou vodu. Domácí změkčovač vody odstraní tvrdost vody a zabrání tvorbě vodního kamene. Změkčovač vody, kterému se přezdívá „kouzelník v boji s tvrdou vodou“, Vám dokáže, že změkčení vody není vůbec žádný problém. Tvrdá voda, nejen, že snižuje životnost zařízení, avšak jak narůstá nános vodního kamene, může se stát, že zaplatíte v důsledku ztráty tepelné efektivity až o celých 20% více za energie. Chcete-li tomu zabránit, vezměte si k ruce změkčovač vody. Vaše problémy vyřeší i domovní změkčovače vody, určené pro byty, které čerpají vodu z vodovodního řádu. S námi firmou Profi Voda bude boj proti tvrdé vodě a vodnímu kameni hračka.

Domácí úprava vody

Úprava vody v rodinných domech, bytech, chatách a chalupách je v dnešní době velice nezbytnou nutností. Vždyť mechanické nečistoty způsobují zapírání prádla a jsou příčinou podtékání splachovadel čímž účty za vodu narůstají. Z velké části teče z vodovodu kalná voda plná rzi v důsledku nevalného stavu zastaralé vodovodní sítě. Ale ani ve vodě čerpané ze studny není o mechanické nečistoty nouze. Upravte si vodu změkčováním, odželezněním či odstraněním manganu, dusičnanů a chloridů. My v Profi Voda Vám poradíme jak na domácí úpravu vody. Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.