Domácí filtrace pitné vody

09.12.2015 23:02

Domácí filtrace pitné vody patří v dnešní době k velice žádaným řešením pro úpravu vody. Náš e-shop nabízí různá zařízení na úpravu vody. Prodáme Vám pouze úpravny, které skutečně fungují. Vhodnost konkrétního typu závisí na problému, který řešíte ve Vaší vodě z vrtu, studny i městské vody. V nabídce našich produktů najdete, filtry, změkčovače vody i UV lampy. Pokud máte jakýkoliv problém s Vaší vodou, ať už se jedná o nadlimitní přítomnost železa či manganu v pitné vodě, tvrdou vodu nebo řešíte výskyt bakterií ve vodě, naše profesionální technika, změkčovače a filtry vyčistí Vaši vodu tak, aby byla vhodná i pro kojence. Kontaktujte naše specialisty pro úpravu vody ještě dnes a nechte si zpracovat rozbor Vaší vody pro nastavení optimální úpravy na míru.

Bakterie ve vodě

Mezi přirozené místa výskytu mnoha mikroorganismů, z nichž bakterie patří mezi nejpočetnější skupinu je voda. Výskyt jakékoliv bakterie ve vodě nemusí hned znamenat problém. Existují určité limity pro výskyt každé z nich. Některé jsou neškodné, jiné jsou častý problém, který může vést až k ohrožení života. Domácí filtrace pitné vody je řešením pro odstranění nejen minerálů, jako je železo, mangan či chlór a další látky, ale přes některé filtry lze odstranit i bakterie ve vodě. Pro tvrdou vodu lze použít domácí změkčovač vody. Ve vodě se mohou vyskytovat různé bakterie, které jsou pro lidské zdraví nežádoucí. Velmi často k nás kontaktují zákazníci, kteří mají problém s koliformními bakteriemi. Odstranění těchto mikroorganismů z vody je poměrně jednoduché. Ve většině případů se provádí přidáním či periodickým dávkováním vhodných dezinfekčních prostředků do zdroje pitné vody (studna, vrt). Je ale možné použít i speciální filtraci, kterou najdete v nabídce naší společnosti, případně obě možnosti dohromady.

Změkčovače vody

Kromě výskytu bakterií ve vodě je častým problémem, který řeší domy i domácnosti, tvrdost vody. I tento problém je ale lehce řešitelný. Automatické změkčovače vody se používají velmi běžně. Změkčovače vody odstraňují tvrdost ze studniční i městské vody. Nabízíme domácí i domovní změkčovače vody. Na každém typu lze nastavit optimální tvrdost vody. Zařízení se instaluje před vstup do potrubního rozvodu v objektu a díky tomu zajišťuje změkčenou vodu pro celý dům nebo domácnosti v něm. Výsledkem je měkčí voda, která nezpůsobuje zarůstání potrubí, poškození spotřebičů a ošklivé usazeniny na sanitárním vybavení. Rozhodujícími kritérii pro volbu modelu změkčovače vody jsou celková tvrdost vaší vody a odebírané množství. Nabízíme Vám návrh kompletního řešení, od montáže změkčovače vody po jeho uvedení do provozu.