Profesionální jezdecká škola

08.08.2015 00:24

Jezdecká škola Plzeň

Hledáte kvalitní školu, kde vás nenaučí jen jezdit na koni, ale i mít citový vztah ke zvířatům? Pak jste našli správně. Naše Jezdecká škola Pod Tvrzí se postará o to, aby vy, nebo vaše dítě se naučilo správně zacházet se zvířaty, aby se jim naučilo rozumět, ale hlavně, aby se naučilo k nim správně chovat. Naší snahou je vytvořit citový vztah mezi člověkem a zvířetem, byť se jedná o koně. Protože koně tu byli vždycky pro člověka. Už od dávných dob pravěku byli koně pro člověka velice užitečné. Nyní je na čase, aby člověk něco dělal pro koně. Našim cílem je ale hlavně uspokojit potřeby zákazníka, takže se vynasnažíme vám ve všem vyhovět. Pro vaše maximální pohodlí a bezpečnost vám můžeme nabídnout jezdecká sedla, která jsou dělána z těch nejkvalitnějších materiálů. Z těch samých materiálů se vyrábí i sedla pro profesionální žokeje. Díky polstrování se vám bude na koni sedět o mnoho pohodlněji než na ostatních sedlech, a díky velice pevným popruhům je velmi malá šance, že byste z koně spadli.

Jízda na koni

Vše potřebné už máme, kůň je řádně ustájen a vyhřebelcován, teď stačí jen vyhoupnout se do sedla a jet. Sedlo na koně si můžete také u nás zakoupit, nabízíme jedny z nejkvalitnějších sedel, které vůbec můžete na trhu sehnat. Co se týče samotné jízdy, pokud je žák ještě moc mladý, nebo je nováčkem, na koni jen sedí a kůň je veden zkušenějším žákem, nebo instruktorem. Nemusíte se tedy bát, že vaše dítě přijde do rukou někoho nezkušeného, kdo o koních ví pouze z kovbojek. U nás jste v dobrých rukou jak vy, tak i váš kůň.

Jezdecká sedla

Potřebujete kvalitní jezdecké sedlo, které by bylo jednak pohodlné, bezpečné a aby nějak vypadalo? Sháníte konečně něco, co by splnilo vaše očekávání? Pak jsme tu my! U nás si můžete vybrat ze široké nabídky jezdeckých sedel, které jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Tyto sedla jsou vyrobena z kvalitních materiálů, a jejich výrobci si uvědomují, že musí i těchto sedel splnit hned dva požadavky. Za prvé je to bezpečnost – nikdo by si nezval na svědomí život nadějného žokeje, který před sebou má slibnou kariéru, a za druhé je to pohodlí. Každý se chce ve svém sedle cítit maximálně pohodlně, a o to se snaží jak naši dodavatelé tak my. Jak již bylo řečeno, jde nám především o pohodlí a bezpečnost, ovšem nic na světě nevypadá líp, než spokojený výraz v zákazníkově tváři. Naším cílem je uspokojit zákazníka, ať už má jakoukoli potřebu, nebo prosbu. Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně, což je klíčem k úspěchu. Tak jako je individuální poptávka, my na ní odpovídáme individuální nabídkou. Díky naší flexibilnosti vám můžeme sehnat sedlo přesně podle vašich představ. Materiály, ze kterých se tyto sedla vyrábějí, jsou přesně ty samé materiály, ze kterých jsou dělaná sedla profesionálních žokejů.