Rekonstrukce koupelny

03.06.2015 21:01

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Nechte si poradit u profesionálů přes koupelny. Základem moderní koupelny je krásná kvalitní vana. Vyberte si akrylovou vanu, která bude dokonale sedět do Vaší koupelny. Není nic lepšího, než si po dlouhém náročném stresujícím pracovním dni napustit vanu plnou horké vody a bublinek, ve které můžete příjemně relaxovat. V našem obchodě si můžete vybrat vany všech možných tvarů a velikostí. Pokud máte pouze malou koupelnu nebo jste zastáncem sprchování, vyberte si na našich internetových stránkách dokonalý sprchový kout.

Kompletní koupelna

Dále pak jistě zavítejte to rubriky toalet. Víme, že každý detail k vytvoření pěkné koupelny, je důležitý. Proto doporučujeme věnovat pozornost WC prkénku. To si také můžete vybrat v různých provedeních. Určitě také budete potřebovat nové umyvadlo, které bude zářivě bílé a dodá lesk Vaší koupelně.

Nábytek a dekorace do koupelny

Ne každý z nás si může dovolit prostor pro velkou otevřenou koupelnu. Jistě také řešíte, kam umístit mýdla, šampony, pasty, fény, čistící a mycí potřeby, kosmetiku a další. Šikovné řešení pro uskladnění je koupelnová skříňka. Ale pozor! I ta se může stát stylovou ozdobou Vaší koupelny, stačí jen navštívit náš internetový obchod.