Truhlářství na míru v Plzni

12.10.2015 22:57

Truhlářství Plzeň

Potřebujete opravit vás nábytek? Sháníte někoho schopného, který by konečně splnil Vaše očekávání?

Zkuste nás!                            

Poskytujeme jedny z těch nejkvalitnějších služeb v celém plzeňském kraji – ať už je řeč o materiálu, nebo o vykonané práci, jsme si jisti, že v obou případech budete nadmíru spokojeni. Již několikaletá praxe nás stmeluje dohromady, a díky dlouholeté působnosti na trhu jsme si osvojili pár tipů a triků, jak naší práci dělat efektivně, rychle, ale především kvalitně. Truhlářství Vladyka je jedinou správnou volbou, pakliže chcete, aby vám váš nábytek vydržel ještě dlouhá léta. Pokud nevěříte, rádi si s vámi osobně popovídáme, případně nabídneme pár rad, jak si uchovat váš nábytek co nejdéle v tom nejlepším stavu, nebo poradíme pár kutilských technik, jak si například co nejjednodušeji vyrobit a přivrtat poličku, nebo smontovat stůl, atd.
Naše truhlářství je velice flexibilní, díky tomu jsme schopni splnit jakékoli vaše přání. Působíme na trhu již nějaký čas, a za tu dobu jsme si osvojili pár technik, jak udělat naší práci rychle, kvalitně a za rozumnou cenu.
 Výroba nábytku je naší mateřskou činností a za tu dobu, co působíme na obchodním poli, jsme si našli dlouhou řadu kvalitních dodavatelů, kteří vědí, že dobrý materiál znamená dobré výsledky. Nejen díky těmto špičkovým dodavatelům, ale i díky spolehlivé práci zaměstnanců jsou naše služby a výrobky jedny z nejkvalitnějších v plzeňském kraji. U nás si totiž zakládáme na spolehlivosti, kvalitě, preciznosti, a zároveň rychle odvedené práce. V naší firmě si uvědomujeme, jak důležité je pohodlné bydlení a právě proto Vám nabízíme služby, jako úpravy a rekonstrukce a výroba nábytku. Plzeň je naším domovským městem, takže většina našich spokojených zákazníků pochází právě z plzeňského kraje, ovšem naše sféra vlivu sahá mnohem dál. Díky dlouholeté působnosti jsme si našli mnoho spolehlivých dodavatelů, kteří moc dobře vědí, že spokojený zákazník = zisk. Naši zaměstnanci jsou vyučení odborníci, kteří vědí, co dělají. Dále se zaměřujeme i vestavěné skříně. Plzeň je místem, kde nás najdete, a my vám následně rádi pomůžeme.

Nábytek na míru Plzeň

Jedná se o službu, při které vy si sami navrhnete váš vlastní nábytek. Nábytek na míru je jedna z našich předních činností, dá se říci, že toto, spolu s výrobou nábytku, byla hned druhá činnost, co jsme dělali hned po zapsání do obchodního rejstříku. U nás ve firmě si uvědomujeme, jak je důležité mít krásný a pohodlný domov, a proto Vám nabízíme naše služby v podobě činností, jako je třeba výroba nábytku na míru. Plzeň, jak už bylo řečeno, je naším domovským městem. Zde nás také najdete. Rádi vás přivítáme, a poradíme vám. Do služby nábytek na míru patří i možnost nechat si udělat na míru postele. V Plzni je truhlářství celkem velké množství, a většinou se jedná o velmi silnou konkurenci. A právě to nás motivuje k tomu, abychom my, Truhlářství Vladyka, byli jedni z nejlepších.

Podívejte se na naše stránky, a zjistěte, čeho všeho jsme schopni!