Truhlářství v Plzni

17.03.2015 13:44

Hledáte kvalitní truhlářství, které poskytuje své služby levně, a zároveň vyčnívá svojí kvalitou? Potřebujete opravit, zrekonstruovat, nebo si rovnou nechat udělat nábytek na míru? Pak jste tu správně! Truhlářství Ondřeje Vladyky vám poskytne služby prvotřídní jakosti za rozumnou cenu. Naše prvotní činnost, se kterou jsme vstupovali na trh byla výroba nábytku. Postupem času, kdy jsme se jako firma zdokonalovali jsme začali poskytovat i další službu, kterou je výroba nábytku na míru. Pracujeme s tou nejmodernější technikou, pokud se nejedná o ruční práce, díky které si udržujeme stále dobrou pozici v žebříčku.

Výroba nábytku Plzeň

Potřebujete kvalitní truhlářské služby, ale zase nechcete vyhodit balík? Potřebujete firmu, která by konečně splnila Vaše sny? Obraťte se na nás! Jsme firma působící na trhu již několik let a za tu dobu jsme si udělali mnoho spokojených zákazníků. Výroba nábytku je naše mateřskou činností a za tu dobu, co působíme na obchodním poli, jsme si našli dlouhou řadu kvalitních dodavatelů, kteří vědí, že dobrý materiál znamená dobré výsledky. Nejen díky těmto špičkovým dodavatelům, ale i díky spolehlivé práci zaměstnanců jsou naše služby a výrobky jedny z nejkvalitnějších v plzeňském kraji. U nás si totiž zakládáme na spolehlivosti, kvalitě, preciznosti, a zároveň rychle odvedené práce. V naší firmě si uvědomujeme, jak důležité je pohodlné bydlení a právě proto Vám nabízíme služby, jako úpravy a rekonstrukce a výroba nábytku. Plzeň je naším domovským městem, takže většina našich spokojených zákazníků pochází právě z plzeňského kraje, ovšem naše sféra vlivu sahá mnohem dál. Díky dlouholeté působnosti jsme si našli mnoho spolehlivých dodavatelů, kteří moc dobře vědí, že spokojený zákazník = zisk. Naši zaměstnanci jsou vyučení odborníci, kteří vědí, co dělají. Pro nás jsou pojmy, jako levná pracovní síla tabu. Každá naše práce kvalitní kousek, za který se rozhodně nemusíme stydět. My totiž víme, že kvalita a způsob, jakým svojí službu odvedeme je i naší vizitkou. A to nás motivuje k tomu, abychom byli jedna z nejlepších firem v západních Čechách.

Nábytek na míru Plzeň

Potřebujete originální kousek, nebo nábytek rozměrů, které nikdo jiný nedokáže ani načrtnout? Hledáte firmu, která konečně splní Vaše přání? Ozvěte se nám! Jsme firma působící na trhu již několik let a za tu dobu jsme si udělali mnoho spokojených zákazníků. Naše úspěchy tkví v preciznosti, kvalitě a rychle odvedené práce – spolehlivost je naším denním heslem. Nábytek na míru je jedna z našich předních činností, dá se říci, že toto, spolu s výrobou nábytku, byla hned druhá činnost, co jsme dělali hned po zapsání do obchodního rejstříku. U nás ve firmě si uvědomujeme, jak je důležité mít krásný a pohodlný domov, a proto Vám nabízíme naše služby v podobě činností, jako je třeba výroba nábytku na míru. Plzeň je místem, kde nás najdete, ovšem naše pole působnosti je mnohem větší. Díky kvalitě služeb, které poskytujeme jsme si našli i pár zahraničních klientů, kteří patří mezi naše trvalé zákazníky.

Pergoly Plzeň

Máte zahradu, ale nemáte si kam sednout ve větším kolektivu? Chtěli byste mít hezký přístřešek, nebo pergolu, ale nabídky jsou neatraktivní? V tomto případě jsme tu my! Jsme firma působící na trhu již několik let a za tu dobu jsme si udělali mnoho spokojených zákazníků. Naše úspěchy tkví v preciznosti, kvalitě a rychle odvedené práce – spolehlivost je naším denním heslem. Pergolu Vám sestavíme buď v naší výrobní hale, a následně dovezeme, nebo Vám jí můžeme smontovat rovnou u Vás na zahradě. Výrobou, opravou a montování pergol se zabýváme již několik let a za tu dobu jsme si našli pár tipů a triků, jak svojí práci udělat kvalitně a zároveň co nejrychleji. U nás si totiž uvědomujeme, že i zahrada by měla být hezká, a proto Vám nabízíme naše služby, které se týkají výroby, opravy a montování pergoly. Plzeň je místem, kde je centralizace firem s podobným zaměřením poměrně hustá. Tím pádem je i silná konkurence a některé konkurující firmy jsou velké a silné, ale to nás právě motivuje k tomu, abychom my byli jedni z nejlepších na trhu.