Ubytování na Šumavě

08.08.2015 01:15

Ubytování Šumava

Hledáte ubytování na Šumavě? Nebo rovnou zimní dovolenou na horách? Tak zkuste Penzion Fiala!
Penzion v šumavských horách připomínající malebný horský srub s krásným výhledem, příjemný ubytováním a nádhernou okolní krajinou. Levné ubytování na Šumavě s tak dokonalými podmínky nikde jinde nenajdete. Šumava je sice krásná ve všech jejích koutech, ale to co nabízí Kubova huť je naprosto jedinečné!

Kubova huť

Nádherná krajina, svěží příroda otevřená všem, kteří se chtějí sportovně vybít, či jen zlehka relaxovat – to je Kubova huť. Je to zároveň jedno z nejlepších míst České republiky kam jet na zimní dovolenou. Ovšem je to také vhodné místo pro lyžování na Šumavě. Díky velmi výhodné poloze Kubovi hutě je zde jedno z nejoblíbenějších letovisek turistů milujících středoevropskou přírodu. Stačí se jen nadýchnout a vnímat tu krásu nedotčené přírody, kterou poskytují právě šumavské lesy, včetně Kubovi hutě.

Penziony na Šumavě

Šumava díky své přírodě je jedna z nejatraktivnějších lokalit nejen pro českého turistu. Je tu tedy i mnoho penzionů. Penziony na Šumavě jsou většinou malebné hotýlky připomínající útulné horské sruby s romantickým okolím a nádherným výhledem na šumavskou krajinu. A právě toto Vám může zajistit především Penzion Fiala – vhodné místo nejen na romantickou zimní dovolenou na Šumavě.

Penzion Fiala

Z poloviny zděný a z poloviny dřevěný penzion s nádherným výhledem na šumavské lesy v Kubově hutí je naprosto báječný tip jak strávit zimní dovolenou na horách. Samozřejmě, že i v létě je zde krásná příroda a prostor pro nabytí nové energie. Penzion Fiala díky své lokalitě je vhodný cíl vaší cesty za novou energií, či jen relaxací. Dovolená na horách je doktory velmi často doporučovaná díky horskému prostředí, které tělo osvěží zvenku, a podpoří jeho duševní rovnováhu zevnitř. Takže pokud máte deprese, nebo zde chcete rozvíjet svůj sportovní potenciál, či jen relaxovat a procházet se po úžasné šumavské krajině, je velmi vhodný tip právě Penzion Fiala.