Vybavení do nové ložnice

02.06.2015 17:04

Zařizujete novou ložnici? Chcete proměnit vaší stávající ložnici, aby vypadala jako nová? My víme jak! Pořiďte si v našem obchodě nové ložní povlečení. My chápeme individualitu každé ložnice, proto si u nás můžete vybrat ložní povlečení v mnoha kombinacích barev, tvarů a velikostí. Sami jistě víte nejlépe co je Vám příjemné a v čem se Vám bude krásně usínat, proto dbejte pozornost jednotlivým detailům, například jaký materiál vybíráte a podobně. Tento faktor jistě hraje i velkou roli při výběru prostěradla. Naše prostěradla se přizpůsobí téměř všem tvarům a velikostem postelí a opět si můžete vybrat Vám příjemný materiál.

Přehozy přes postel

Aby Vaše postel vypadala krásně i v momentech, kdy v ní nespíte, použijte přehoz přes postel. Naše přehozy přes postel si jistě zamilujete. Můžete je vhodně kombinovat s malými polštářky, které budou tvořit velmi luxusní dojem. Polštáře jsou velmi příjemné a jistě si je zamilujete.

Župany

Dámy, jistě oceníte příjemné zahřátí po koupeli. Zkuste proto naše dámské župany. Naše kolekce županů jsou vyráběny z různých materiálů. Můžete volit z teplých nebo sexy saténových župánků. Je jen na Vás, jaký si vyberete!